Usługi detektywistyczne

Jeśli sytuacja życiowa zmusza Cię do podjęcia zdecydowanych kroków i potrzebujesz pomocy detektywa - służymy Ci naszą pomocą. Nasza firma jest uprawniona do świadczenia usług detektywistycznych w pełnym zakresie. Wszystkie zlecenia wykonywane są wyłącznie przez detektywów z wieloletnim doświadczeniem i profesjonalnym przygotowaniem do wykonywania swoich obowiązków.

W firmie zatrudnionych jest kilkunastu licencjonowanych detektywów, którzy posiadają fachową wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności, niezbędne do prowadzenia spraw. Zapewniając dyskrecję oraz chroniąc Państwa interes efektywnie dążą do rozwiązania Państwa problemów.

Agencja "Alan" od lat realizuje liczne zlecenia na obszarze całego kraju. Nasi Klienci - Zleceniodawcy, ze względu na miejsce zamieszkania, to najczęściej mieszkańcy Województwa Śląskiego, takich miast jak:
Tychy, Katowice, Sosnowiec, Bielsko-Biała, Gliwice, Chorzów, Mysłowice, Rybnik, Bytom, Częstochowa
oraz miast innych woj. - Oświęcim, Kraków, Opole, Wrocław i wiele innych.

Nasza firma jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Licencjonowanych Detektywów, które powstało w celu integracji środowiska detektywów oraz podwyższania jakości usług świadczonych przez licencjonowanych detektywów.

Jesteśmy także członkiem i reprezentantem na terenie Polski Berufsverband Bayerischer Detektive e.v. - niemieckiej organizacji zrzeszającej firmy detektywistyczne z całego świata.

Oferujemy pełen pakiet usług detektywistycznych obejmujących między innymi:

  • badanie wiarygodności osób, firm, informacji
  • badania antypodsłuchowe
  • weryfikacja informacji na zlecony temat
  • sprawdzanie autentyczności szkód zgłaszanych firmie ubezpieczeniowej
  • ustalenia majątkowe i dowodowe
  • zbieranie materiału dowodowego na potrzeby sprawy rozwodowej
  • usługi w zakresie badania aktualnej sytuacji prawnej, finansowej i majątkowej podmiotów gospodarczych oraz ustalenie możliwości płatniczych dłużnika

Zapewniamy Państwu całkowitą dyskrecję. Zadzwoń i umów się na spotkanie z naszym detektywem,
który udzieli wszelkiej pomocy.

 

Jesteśmy członkiem Polskiego
 Stowarzyszenia Licencjonowanych
 Detektywów

 

KONTAKT:

32 219-25-57
606-107-040
detektyw@alan.tychy.pl